Počátky - díl 6.

9. října 2013 v 16:21 | Mája |  Počátky (pokračování podle Máji)

Uběhl již skoro týden od Kristýnina příjezdu jen stále nebyl vyřešen problém Ondra. Ale Kristýna měla plán…
V pátek si přivstala a už v půl sedmé si razila cestu na náves k autobusové zastávce. Jela do Prahy, kde dříve bydlela, pro svého kamaráda, který pracuje ve vyhlášeném baru.
"Dobrý den. Já jdu za Michalem," usmála se Krista na dívku, která už po ránu míchala koktejly. "Jasně, je vzadu," odvětila a přidala do nápoje citron. Kristýna už chtěla otevřít, když tu se dveře zprudka zevnitř otevřely. "Jé, ahoj Týno. Tak brzo?" zeptal se s údivem Michal, známý sukničkář, který vyhrál nad každou holkou, kterou si umanul. "Vždyť sem ti říkala, že přijedu co nejdřív… Tak jedem? Máme spoustu práce." "Jo, jasně, jen si vezmu bundu," usmál se na ní sladce a černé vlasy mu spadly do očí. Cestou do Počátek mu Kristýna ještě jednou podrobně vysvětlila celou situaci a domluvili se na postupu.
Z autobusové zastávky ihned zamířili do Včelína. Všichni už měli být údajně v hospodě na snídani, ale Kristýna dobře věděla, že Kamila ne…
Prošli hlavními dveřmi a ani je moc nepřekvapilo, že je otevřeno. Když se Kristýna vydala najít Kamilin pokoj, Michal jí za loket zastavil, dal si prst na pusu, že má být potichu a ukázal na správcovské dveře, tedy Ondry, z kterých se ozývaly tlumené hlasy. "To si dělá srandu!" zašeptala naštvaně Kristýna, oči měla jako dvě čárky a tvářila se, jako James Bond v akci. Přikrčila se a plížila se ke dveřím.
Zdálo se, že v jedné vteřině rozrazila dveře, narovnala se jako voják v útoku a zařvala: "To ti to nerve srdce!!?!!" Ukázalo se, že měla naprostou pravdu s tím, co se uvnitř děje. Ondra stál u stolu a oblékal si tričko, zatímco Kamila už byla oblečená a malovala si rty tmavě rudou rtěnkou a šibalsky se na něj usmívala. Rychlými kroky se Krista dostala k Ondrovi, cestou odstrčila Kamilu ke dveřím a teď už stála tváří tvář Ondřejovi, její oči byli nalepené na jeho, jenž těkaly po místnosti. Kamila chvíli nevěřícně koukala na Kristýnu a pronesla pouze. "Co si jako myslíš, že děláš?" To ale nebylo vůbec slyšet, jelikož Kristýna mluvila na Ondřeje velmi zvýšeným tónem.
Kristýnka jen periferně zahlédla, jak se s Kamilou začal bavit Michal a minutku na to už spolu odcházeli pryč. Michal dostane prostě každou… Kristýna si byla jistá, že Kamilu potopí jejími vlastními zbraněmi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama