Už je to tady zase!

29. září 2012 v 19:00 | majinka
Po dvou prázdninových měsících už je to tady zase!JÁ prostě nesnášim vymýšlení rozvrhu.Aby všechno sedělo,abych vše stihla a aby toho na druhou stranu nebylo moc.
Tento rok jsme se zděsili všichni.Tři odpoledky-to nám snad dělají naschvál.Takže škola sama o sobě bude náročná a teď jěště ty zájmové kroužky.
Chodím na soukromou AJ,na ruštinu,paličkovat ale nejlepší je vždy ZUŠka.Chodím jen na balet a klavír,ale v počtu hodin tam strávených jsou fakt talentovaný.Balet zabere v týdnu přibližně čtyři hodiny a klavír ... no ani se neptejte.Mám praštěnou učitelku jménem Jelena a už její jméno napovídá jaká asi je.Hodina klavíru by měla mít pouhých 45 minut,ale ona ne jenom že mě tam nechá o půl hodiny déle-taky je schopná mi čas i den hodiny,za pouhých deset měsíců školního roku,změnit třeba i desetkrát.Tu letošní mi už jednou změnila a to je konec září.Takže,si to můžete klidně přibližně vypočítat.Jediná moje záchrana je,že tento rok absolvuji a pak s tím už vážně definitivně končím.
No,a tak je to zamotané celý první týden.Druhý týden už se pomalu přibližujeme k normálnímu školnímu životu a já věřím,že za chvíli už se zase začneme učit na první "příšerné písemky".-UŽ TO TU BUDE ZASE!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama