Corfu 2012-10.den

30. července 2012 v 13:03 | majinka

10.den(21.7.)
-Dlouho jsem spala,po snídani si četla "Marley a já" a psala tento deník.
-Odpoledne jsme v plavkách jeli(ještě dnes vypůjčeným)autem na "Mušličkovou pláž" u jezera Korrision.Byli jsme tam tenkrát před třemi roky a dali jsme jí to jméno.
-Letos tam moc mušlí nebylo->ale díky bohu, museli bychom je všechny táhnout domů.Vzala jsem si potápěčské brýle a určitě hodinu jsem se potápěla-přitom hledala mušle,nějaké jsem našla.
-Poté jsme ještě byli s Filipem ve vodě a dělali kraviny.Začala mi být zima tak jsem vylezla z vody,zabalila se do mé červenošedé osušky a zjistila jsem že je čtvrt na sedm.Proto jsme se převlíkli,zbalili věci a jeli zpět.
-Tam jsme jeli kolem pobřeží,po kopcích,hroznýma serpentýnamaàhrůza.
-Zpět jsme jeli druhou stranou=přes Moraitiku do Merkury a pak k nám do Ermones.
-Přijeli jsme asi v osum ,dali klíče od auta na recepci a odnesli všechny věci na pokoj.
-Po večeři jsme si všichni sedli na naší velkou dvojpostel,jedli(dnes koupený)brambúrky s příchutí olivového oleje a přitom se střídali ve čtení povídek od Pavly Smetanové- Pod cypřišem se sklenkou ouza a jiné příběhy.
-Cestou zpět před námi jelo auto s "přívěsem" kde seděl celkem malý chlupatý pejsek.Zrovna jsem si ho prohlížela,když on najednou vyskočil z přívěsu a najednou byl na silnici mezi auty.Hrozně sem se lekla a byla připravená vystoupit a jít ho chytit ale nevěděla jsem jestli to ten pán ,co řídil to auto ví.Jeli jsme dál a ten pán naštěstí zastavil.Ukázala jsem mu směr kudy se pejsek dal ale stejně jsem byla nějak nesvá že jsem mohla udělat víc.:/
-Na mušličkový pláži byl krásný bílý pejsek,který měl svoje lehátko-hrozně roztomilí.:**
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama