Čtvrtek a pátek-dlouhé dny

29. dubna 2012 v 11:05 | Májinka
Čtvrtek-tak to byl hróózně dlouhý den.://
Ve škole byli jedny z nejhorších,nejnáročnějších předmětů-Mluvnice,Angličtina,Dějepis,Matika...
Hned po škole rychle k zubaři,kde mi trhali zub.:(
V 15:30 zkouška na Komponované představení(vystoupení všech oborů ZUŠ),které začalo v pět.Trvalo asi hodinu a my,neboli můj šestý ročník tanečního oboru jsme vystupovali s jednou choreografií "Zvědavě"-nebo Zelená jak jí říkáme my tři kteří tento ročník navštěvujeme.
Čekal mě koncert La Gioii z Česko Slovesko má talent.Ten trval asi hodinu a půl a pak doma ještě přípravy na další den kdy se konaly Čarodějnice.:))

Pátek-náročný den.:D
Ve škole-Matika,Ájina a půlka Fyziky.
Místo zemáku a tělocviku byli Čarodějnice pro druháky.Bylo to hodně náročný na přípravu i provedení.Konali se vaření lektvaru,stezska do jejich třídy a ve třídě 5 stanovišť např.čtení textu a z toho odpovídání na otázky,věštění z karet či koule a další..
Odpoledne bleskově dom trénovat na klavír,protože v 18:00 mě čekali přehrávky(něco jako třídní schůzky pro rodiče).Ještě předtím mě čekala náročná hodina baletu,kdy jsme dodělávali jednu z mnoha našich choreografií.
Přehrávky nakonec dopadli dobře.Alespoň myslím.Názor mé učitelky se dozvím zítra, v pondělí.Hrála jsem čtyřručku a "Noční ulice města".:)

Tak takhle prožitý konec týdne už nikdy zažít nechci.:DDD
Alespoň máme prodloužený víkend-sobota,neděle,pondělí,úterý...to si všichni odpočineme;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama